Watts up - Swedish Supplements Watts up - Swedish Supplements

Watts up - Swedish Supplements

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
60 tbl
29,90 € / Skladom
60 tbl 29,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Hlavným účelom Watts Up je prirodzene zvyšovať regeneráciu energie (pracovný výkon). Mitochondrie sú tzv. elektrárne buniek. Svalové bunky vyžadujú veľa energie, ktorú produkujú mitochondrie na každodenné činnosti a cvičenie. Mitochondria premieňa energiu, ktorá sa získava z potravy, ktorú jeme, na ATP, „energetické menu“ pre naše svaly a potom sa používa počas aeróbneho a anaeróbneho cvičenia.

S pomocou systému Watts Up sa však tento mechanizmus môže stať efektívnejším a zvýši sa tak jeho výkonnosť. Mechanizmus, ktorý za týmto účinkom stojí, je zníženie takzvaného „mitochondriálneho úniku“, ktorý poskytuje viac vodíka na syntézu ATP, a tým dáva športovcovi viac energie. Účinok je dosiahnutý už s dávkou 500 mg denne.

Watts Up je teda látka, ktorá ovplyvňuje nielen výdrž, ale aj výbušnosť a maximálnu silu. To vám dáva šancu prekonať svoje limity v tréningu a dostať sa na novú úroveň! Skombinujte tento produkt s kreatínom pre bezkonkurenčný synergický efekt.


Výhody:

  1. Extrahovaný z citrusového ovocia
  2. Prírodný ergogénny doplnok (zvyšuje silu svalovej kontrakcie)
  3. Zvyšuje výbušnosť
  4. Zlepšuje výdrž
  5. Ideálna kombinácia s kreatínom

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne, ráno s raňajkami.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.)60
Watts up1 000 mg

Zloženie

Komplex bioflavonoidov z citrus sinensis (citrónovník pomarančový), kapsula (hovädzia želatína, farbivo oxid titaničitý, protihrudkujúca látka steran horečnatý a oxid kremičitý).


Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.