Whey sport - Multisport Technology Whey sport - Multisport Technology

Whey sport - Multisport Technology

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Vanilka 2000g
34,90 € / Skladom
Vanilka 2000g 34,90 € s DPH Skladom
Jahoda 2000g
34,90 € / Skladom
Jahoda 2000g 34,90 € s DPH Skladom
Čokoláda 2000g
34,90 € / Skladom
Čokoláda 2000g 34,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

WHEY SPORT je kvalitný športový doplnok výživy - ideálny pre olympijských športovcov ako aj príležitostných návštevníkov telocvične a menej aktívnych ľudí, ktorí hľadajú zdravú a vyváženú stravu. Toto inovatívne zloženie, získané pomocou moderných metód spracovania srvátky, ako je mikrofiltrácia s priečnym tokom (CFM), mikrofiltrácia a ultrafiltrácia, ponúka najlepšiu možnú kvalitu. V dôsledku toho získate kvalitný diétny produkt s nízkym obsahom tuku a nízkym obsahom cukru, ktorý obsahuje vysoké percento bielkovín bohatých na BCAA. Podporou imunitného systému investujete do lepšieho zdravia. WHEY SPORT je ideálny pre získanie kvalitnej hmoty a zvýšenie sily. Môže sa použiť počas cyklu redukcie hmotnosti alebo obdobia zotavenia po zranení. Vysoké množstvo glutamínu pomáha predchádzať odbúravaniu svalov a podporuje antikatabolický účinok. Väčšia stimulácia syntézy proteínov môže urýchliť regeneráciu a pomôcť telu prispôsobiť sa stresu.
Výhody:

  • CFM proteínový kokteil
  • žiadny GMO
  • bez aspartamu
  • bez lepku
  • bez sóje
  • vhodný pre vegetariánov
  • vysoký obsah bielkovín
  • vysoká biologická hodnota
  • nízky obsah tuku a cukru
  • vysoký obsah BCAA a glutamínu

Nutričné hodnoty:

Nutričné hodnoty:

na 1 dávku - 31 g

Energetická hodnota

491 kJ/116 kcal

Tuky

Z toho nasýtený

2,4 g

1 g

Sacharidy

Z toho cukry

4,5 g

1,6 g

Bielkoviny

22 g

Soľ

0,44 G

Vápnik

80 mg


Zloženie:

Srvátková zmes (ultra a mikrofiltrovaný koncentrát srvátkového proteínu, priečne chladený filtrát srvátkového proteínu s priečnym tokom, hydrolyzovaný izolát srvátkového proteínu), zahusťovadlo: prášok z rohovníka (iba pre čokoládovú príchuť), prírodné a umelé príchute, emulgátor: sójový lecitín, zahusťovadlo: guarová guma, zahusťovadlo: celulózová guma, prírodná farba: karmín (iba pre príchuť jahody), sladidlo: sukralóza, sladidlo: acesulfam K.


Dávkovanie:

Zmiešajte jednu zaoblenú odmerku (31 g) MUST WHEY SPORT asi v 220 ml voda alebo mlieko. Neprekračujte dennú dávku 3 odmerky.


Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplote nižšej ako 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení použite do 60 dní. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada za rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Pred užívaním tohto lieku sa poraďte s lekárom.

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.