X-PUMP Fusion - Peak Performance X-PUMP Fusion - Peak Performance

X-PUMP Fusion - Peak Performance

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Mentolovo - ľadová 1400g
38,90 € / Dočasne vypredané
Mentolovo - ľadová 1400g 38,90 € s DPH Dočasne vypredané
Pomaranč 1400g
38,90 € / Dočasne vypredané
Pomaranč 1400g 38,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

X-PUMP FUSION je stimulujúci a mobilizujúci predtréningový booster zo špeciálnych, ultrarýchlo vstrebateľných aminokyselín, modulátorov oxidu dusnatého (NO), alkalického kreatínu, sacharidov s vysokým glykemickým indexom, vitamínov, minerálov a stimulujúco pôsobiacej Speed-Power Matrix. Speed - Power Matrix pozostáva z kofeínu, zeleného čaju, karnitínu, tyrozínu, fenylalanínu, glukuronolaktónu a ďalších energizérov, potláča nechuť k tréningu, malátnosť a zvyšuje odbúravanie tukov počas viacerých hodín.


NITRIC – OXIDE MATRIX

Vedie k rozšíreniu ciev a zväčšeniu svalstva. Nitric-oxide matrix je základom X-PUMP, katalyzátorom ktorý umožňuje telesné a mentálne zmeny. Nitric-oxide matrix zvyšuje hladinu oxidu dusnatého (oxid dusnatý–NO), ktorý je predpokladom pre silný pump-efekt a zvýšenie vaskularity (prekrvenie ). Oxid dusnatý (NO) má schopnosť rozšíriť cievy a tým zvýšiť prietok krvi cievami. Výhody z toho plynúce sú: výživné látky, kyslík a ostatné látky (napríklad suplementy) sa dostávajú do svalstva rýchlejšie a efektívnejšie. Svalstvo je maximálne prekrvené, vaše žily sú silno vystúpené a pump-efekt sa zosilňuje.


CREATINE MATRIX

Iné kreatínové suplementy a príbuzné produkty potrebujú dni, týždne i viac pre dosiahnutie výsledkov. Problém spočíva v tom, že tieto suplementy neprinášajú vašim svalom viac kreatínu ako sú tieto schopné si uložiť. Rast svalstva rýchlo klesá. S produktom X- PUMP je tento problém vyriešený, pretože hranica „nasýtenosti svalstva kreatínom“ je zvýšená. Krvné cievy sú maximálne otvorené, vďaka čomu sa do svalstva dostáva Creatine–Matrix a ostatné výživné látky. Tento efekt je zrejmý už po niekoľkých minútach po užití.


ANABOLIC MATRIX

Pre dosiahnutie maximálneho pump-efektu je potrebné previesť každú sériu, každé opakovanie so 100% koncentráciou. X-PUMP stimuluje mozog a váš organizmus pre maximálnu koncentráciu. Tento energetický posun budete cítiť tiež len niekoľko málo minút po užití. Zlepšenie celkovej nálady vás skvele pripraví na ťažký tréning. Najosvedčenejšie modulátory testosterónu, anabolické ergogeniká, kofeín, L-tyrozín vedú k naštarovaniu anabolických výstavbových procesov.


AMINO MATRIX

Vďaka prítomnosti srvátkového izolátu sa X-PUMP sa okrem iného postará o zlepšenú dusíkovú bilanciu, zníženie katabolických procesov počas tréningu. Vedie k podstatne rýchlejšej výstavbe svalstva.


PHOSPHO – ELEKTROLYTE MATRIX

Pomáha pre kompletnú hydratáciu svalstva a nasýtenie výživnými látkami. Tento komplex je „magnet“ pre vodu, bielkoviny, kreatín a ostatné výživné látky. Tieto sú nielen lepšie transportované do svalstva, ale aj ich príjem a uloženie bude zvýšené. Aj vďaka tomuto je pump efekt ešte viac zvyšovaný, kyselina mliečna redukovaná a stratené elektrolyty nahradzované.

Nie je nič frustrujúcejšie ako investovať čas a námahu do tréningu bez dosiahnutia želaných cieľov. Čas je Váš najhodnotnejší majetok. Začnite šetriť svoj čas, aby ste zabránili strate stoviek hodín neúčinných tréningov. X- PUMP Vám môže pomôcť pre rýchlejšie dosiahnutie vašich cieľov.


Výhody

  • zvyšuje odolnosť voči únave
  • znižuje odbúravanie svalstva
  • potláča nechuť k tréningu, malátnosť
  • zosilňuje anabolické výstavbové procesy
  • efektívne zvyšuje tréningovú koncentráciu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku - 70 g (4 odmerky) s 500 ml vody a užite 30 minút pred tréningom.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.