Xtreme Mass Effect - Fitness Authority Xtreme Mass Effect - Fitness Authority

Xtreme Mass Effect - Fitness Authority

Hodnotenie produktu

Priemerné hodnotenie 70.00%

Hodnotilo 2 uživatelů

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Vanilka 5000g
32,90 € / Dočasne vypredané
Vanilka 5000g 32,90 € s DPH Dočasne vypredané
Jahoda 5000g
32,90 € / Dočasne vypredané
Jahoda 5000g 32,90 € s DPH Dočasne vypredané
Čokoláda 5000g
32,90 € / Dočasne vypredané
Čokoláda 5000g 32,90 € s DPH Dočasne vypredané
Biela čokoláda & Kokos 5000g
32,90 € / Dočasne vypredané
Biela čokoláda & Kokos 5000g 32,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

XTREME MASS EFFECT je perfektný vysoko účinný sacharidovo-proteínový koncentrát budujúci svalovú hmotu takmer na počkanie.

XTREME Mass Effect tiež glutamín a rozvetvené aminokyseliny BCAA, prirodzene obsiahnuté v srvátkovom proteíne, ktoré pomáhajú budovať kvalitnú svalovú hmotu, krok za krokom.

XTREME Mass Effect obsahuje instantné srvátkové bielkoviny, zaisťujúce maximálnu fyziologickú dostupnosť a účinné vstrebávanie, čo znamená, že kalórie sú dodávané z oveľa čistejších prírodných zdrojov a vďaka tomu dochádza k maximálnej syntéze bielkovín, bez problémov s trávením.

XTREME Mass Effect bol navrhnutý tak aby zabezpečil stimulovaný rast svalovej hmoty na základe operatívneho smerovania bielkovín a sacharidov priamo do svalovej štruktúry na spevnenie hmoty a urýchlenie rastu v prvej potréningovej fáze regenerácie. Obsahuje špeciálnu zmes sacharidov z konkrétneho bezpečného zdroja. Prečo? Ponúka totiž ako krátke, tak dlhé viazané reťazce molekúl sacharidov. Krátke reťazce sú absorbované okamžite a dlhé pomalšie, pričom ponúkajú stály prísun týchto čistých sacharidov ku svalom v oboch fázach anabolickej regenerácie. Po tejto fáze prichádza vlna proteínov a tá už má konštitutívne účinky na vaše svaly počas druhej fázy, teda fázy rastu.


Dávkovanie:

Rozmiešajte 4 odmerky Xtreme Mass ® v 400 ml vody, alebo odstredeného mlieka v šejkri, alebo mixéri. Užite 1/2-1 dávky 45 až 75 minút pred tréningom a druhú 1/2-1 dávky okamžite po tréningu. V netréningových dňoch užite 1 dávku medzi jedlami. Táto formula je vysoko koncentrovaná a vzhľadom k možnostiam môžete zvážiť užívanie 1/2 dávky 2 až 4 krát denne.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky (príchuť vanilka)4 odmerky (200 g)
Počet dávok v balení: (5000 g)25
Hodnoty jednej dávky
Energetická hodnota3 226 kJ/761 kcal
Bielkoviny30 g
Sacharidy148 g
z toho cukry84 g
Tuky5,4 g
z toho nasýtené mastné kyseliny3,4 g
Cholesterol3,3 mg
Vlákniny2 g
Sodík0,2 g

Zloženie:

Sacharidový komplex (maltodextrín, glukóza, kukuričný škrob Vitargo®), proteínový komplex (cmar,srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, hydrolyzovaný srvátkové bielkoviny Optipep), zahusťovadlo Xanthan, farbivá a arómy.


Upozornenie:

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Určené zdravým a dospelým jedincom. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z obsiahnutých látok. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Obsahuje fenylalanín. Neužívajte ak trpíte fenylketonúriou. Obsahuje zložky z mlieka. Vyrobené zariadením, ktoré spracováva tiež vajcia, sóju, arašidy, orechy, kôrovce, mäkkýše a pšeničné výrobky. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.


Hodnotenia (2) Hodnotiť

Priemerné hodnotenie 70.00%

Hodnotilo 2 uživatelů

 • 5
  0x
 • 4
  1x
 • 3
  1x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Zákazník Oksiwat hodnotil dňa 11.2.2020

http://danilovsky-forum.ru/viewtopic.php?f=29&p=906

Zákazník nikolaever hodnotil dňa 7.6.2019


Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.