Xtreme Thermo Pump - Fitness Authority Xtreme Thermo Pump - Fitness Authority

Xtreme Thermo Pump - Fitness Authority

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Bubblegum Blast 390g
21,90 € / Dočasne vypredané
Bubblegum Blast 390g 21,90 € s DPH Dočasne vypredané
Cola 390g
21,90 € / Dočasne vypredané
Cola 390g 21,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Xtreme Thermo Pump z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší dopad na Vašej muskulatúru. Na rozdiel od klasických predtréningových doplnkov, zložkové komplexy obsiahnuté v Xtreme Thermo Pump naozaj fungujú, čo priamo dokladajú výsledky kulturistov - radikálnej zosilnenie a prudký nárast svalovej hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni Váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarátu s citrulín zvyšuje endoteliálny vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej v svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Xtreme Thermo Pump môžete počas krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až na hranici ľudských možností!

Xtreme Thermo Pump neobsahuje žiadne sacharidy, vďaka čomu je aj vhodný pre všetky jedince, ktorí obmedzili príjem sacharidov v rámci ich diéty . Od teraz sa môžu všetci ,, budovatelia "svalovej hmoty sami rozhodnúť a vybrať predtréningový stimulátor bez obsahu sacharidov.


Nutričné hodnoty:

Obsah v:17,4 g
Beta-alanín (CarnoSyn ®)3000 mg
L-citrulín3000 mg
Arginín AKG4000 mg
Tyrozín500 mg
Kofeín180 mg
Extrakt zo zeleného čaju (EGCG 55%)250 mg
Extrakt y plodov horkého pomaranča187 mg
Extrakt guarany (50% kofeín)40 mg (20 mg)
Extrakt z čierneho korenia (95% piperín)2,5 mg

Ostatné zložky:

Arginín AKG, beta-alanín (CarnoSyn ®), L-citrulín, regulátory kyslosti (E500, kyselina citrónová), tyrozín, protihrudkujúca látka (E470b, E551, E341) kofeín , extrakt z citrusových plodov (Citrus aurantium var amara), extrakt z guarany (50% kofeín) (Paulinia cupana Kunt.), extrakt čierneho korenia (Piper nigrum L.) koncentrát červenej repy, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).


Kontraindikácie a varovania:

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu! Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami.


Skladovanie:

Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.