Zinco - Yamamoto Zinco - Yamamoto

Zinco - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
30 tbl
4,90 € / Skladom
30 tbl 4,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Zinok podporuje reprodukčné funkcie, posilňuje imunitný systém, zlepšuje kardiovaskulárne zdravie, reguluje funkciu inzulínu a zvyšuje kvalitu spánku.


Zinco je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 10 mg zinku v jednej dávke. V ľudskom tele je prítomných asi 2 g zinku, koncentruje sa do svalov, kostí, prostaty, očí a kože, ale môže sa hromadiť aj v kostiach a slezine, kde nie je ľahko dostupný na uvoľňovanie, keď chýba zinok. Denne sa stráca približne 1 % zinku prítomného v tele, väčšinou cez črevá a v oveľa menšej miere prostredníctvom potu a moču.

Tento vzácny minerál sa podieľa na veľkom počte enzymatických procesov a má dôležitú úlohu pri raste, vývoji a neurologických funkciách s veľkým vplyvom na rast a imunitnú reakciu. Viac ako 300 enzýmov závisí od prítomnosti zinku, vrátane niektorých, ktoré sa podieľajú na syntéze DNA a RNA, iných, ktoré regulujú rastové a vývojové procesy, a ďalších, ktoré regulujú imunitné funkcie alebo sa podieľajú na tráviacich a metabolických funkciách.


Výhody:

  1. Balenie na 1 mesiac
  2. Podporuje reprodukčné zdravie aj imunitu
  3. Už 1 kapsula pokrýva dennú potrebu

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1x denne s vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.)30
Zinok10 mg

Zloženie

Objemové činidlá celulóza a di-fosforečnan vápenatý, pikolinát zinočnatý, rastlinná kapsula (poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza), činidlá proti spekaniu oxid kremičitý a horečnaté soli mastných kyselín.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.