ZMA Max - Czech Virus ZMA Max - Czech Virus

ZMA Max - Czech Virus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
100 tbl
15,90 € / Skladom
100 tbl 15,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a hlboký spánok. ZMA obsahuje najúčinnejšiu kombináciu zinku a horčíka, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu. Je to špeciálna zmes, vedecky navrhnutá. ZMA je naviac obohatené o vitamín B6.


ZMA zahŕňa 3 zložky:

  • Zinok - podporuje syntézu bielkovín, funkciu pečene a obličiek, má pozitívny vplyv na metabolizmus cukrov, tukov a bielkovín, udržuje úroveň svalového rastu v tele, pomáha vylučovať testosterón a pôsobí antioxidačne.
  • Horčík - je zahrnutý, aby zvýšil podporu syntézy proteínového zinku, podporuje metabolizmus a zlepšuje funkciu imunitného systému. Posilňuje obranu a zúčastňuje sa procesu termoregulácie.
  • Vitamín B6 - bol pridaný pre lepšiu absorbciu a využitie zinku a horčíka, aby vaše telo dostalo skutočne to najlepšie. Podporuje metabolizmus a obranu, pomáha koncentrácii a má pozitívny vplyv na svalové kŕče.

ZMA je 1 z najobľúbenejších doplnkov stravy pre svoju čistotu a účinnosť. Tento jedinečný vzorec by sa mal užívať približne 30 minút pred spaním, aby ste dosiahli optimálne výsledky na prázdny žalúdok.


Výhody:

  • Podporuje regeneráciu svalov
  • Zinok, horčík, vitamín B6
  • Zvyšuje tvorbu testosterónu

Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsule 1x denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody. Nikdy neprekračujte dennú dávku!


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky:3 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.)33
Aspartát horečnatý
z toho horčík450 mg
Mono-L-methionín zinočnatý
z toho zinok30 mg
Vitamín B610,2 mg

Zloženie:

Aspartát horečnatý, mono-L-methionín zinočnatý, pyridoxín (vitamín B6), mikrokryštalická celulóza, horečnaté soli mastných kyselín, želatinová kapsula (farbivo, kapsule (oxid titaničitý)).


Informácie pre alergikov:

Obsahuje želatínu. Produkt je vyrábaný v závode, kde spracovávajú aj mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, rybí olej a orechy.


Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplote nižšej ako 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení použite do 60 dní. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada za rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Pred užívaním tohto lieku sa poraďte s lekárom.

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.